Price: ₹3,635
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S2/6 |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 120 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2310256650731634 |